Women's Run - FUN RUN

Women's Run FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

 

Prowadzony od 2009 roku program promujący aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród lokalnych społeczności Women's Run doczekał się nowej odsłony.

 

W ramach prowadzonych wspólnie z Urzędami Dzielnic m.st. Warszawy bezpłatnych treningów biegowych Women's Run, w okresie wakacji odbywają się specjalne treningi Women's Run FUN RUN, mające na celu budowanie świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności.

 

Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska www.rakjelita.pl zawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne. Women's Run FUN RUN jest właśnie jedną z takich akcji - planowane jest zorganizowanie jej we wszystkich współpracujących z programem Women's Run dzielnicach Warszawy.

 

Kalendarz treningów Women's Run - FUN RUN 2016

 

23.07: Women's FUN RUN Bielany

Lokalizacja: Salon Toyota Bielany / Park Kępa Potocka

 

30.07: Women's FUN RUN Wola

Lokalizacja: Hala Sportowa „Koło”, ul. Obozowa 60, wejście od ul. Długomiła / Lasek na Kole

 

6.08: Women's FUN RUN Ursynów

Lokalizacja: pływalnia Aqua Relax, ul. Wilczy Dół 4 / Las Kabacki

 

10.08: Women's FUN RUN Włochy

Lokalizacja: siłownia plenerowa w Parku od strony ul. Cietrzewia / Park Cietrzewia

 

20.08: Women's FUN RUN Bemowo

Lokalizacja: parking sklepu Decathlon Bemowo / Park Górczewska

 

17.09: Women's FUN RUN Bielany

Lokalizacja: Salon Toyota Bielany / Park Kępa Potocka

Pierwszy trening Women’s Run FUN RUN odbył się na terenie Dzielnicy Bielany odbył się 23 lipca. Na tą specjalną okazję, grupy treningowe z dzielnic Wola i Bielany, pobiegły wspólnie w parku Kępa Potocka.

 

Dodatkowo dzięki wsparciu lokalnego salonu samochodowego Toyota Bielany, uczestniczki treningu mogły wziąć udział w badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała oraz skorzystać z porad magister dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego p. Joanny Siemiątkowskiej. Urządzenie przekazuje precyzyjne informacje o ilościowej zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz ilości wody w organizmie. Oprócz tego skorzystać można było z indywidualnych porad trenera personalnego Michała Sajno oraz wziąć udział w seminarium „Pogoda Ducha”.

 

Wszystkie Panie, w ramach wspierania programu Rak Jelita Polska, zachęcamy do ubrania kolorowych strojów, które wyróżniają nas w tym dniu oraz zaznaczają nasze wsparcie.

Organizator:

Jesteśmy Partnerem:

Partnerzy:

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2017 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.